Activiteitencommissie

De activiteitencommissie organiseert diverse activiteiten gedurende het seizoen. Enkele voorbeelden zijn de altijd succesvolle Kerst- en Paasbingo, het Sinterklaasfeest, Ledsvoetbal, speurtochten, quizzen enz. enz. Bekijk de agenda voor de geplande activiteiten (vanwege Corona nu onder voorbehoud)

 

E-mail activiteiten@gsbw.nl
   
Naam E-mailadres
Ingrid van Loon ingrid.van.loon@gsbw.nl 
Anita Jacobs anita.jacobs@gsbw.nl 
Anja Kuijpers anja.kuijpers@gsbw.nl 
William van Zundert william.van.zundert@gsbw.nl 
Kim Wolfs kim.wolfs@gsbw.nl 
Manon van de Sande manon.van.de.sande@gsbw.nl 



Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!