Jeugdcommissie - Officiële website GSBW uit Goirle

Jeugdcommissie

Jeugdcommissie

Jeugdcommissie GSBW

E:  jeugdcommissie@gsbw.nl

Wedstrijdzaken jeugd

E: wedstrijdzaken@gsbw.nl 


Voorzitter/contact hoofdbestuur

Vacant

Twan Sprengers

Commissielid
twan.sprengers@gsbw.nl

 

Twan.1.JPG

Simone Meeuwis

Wedstrijdsecretaris jeugd
wedstrijdzaken@gsbw.nl
simone.meeuwis@gsbw.nl 

 

 

Ingrid van Loon

Coördinator onderbouw
ingrid.van.loon@gsbw.nl 

 

Ingrid.JPG

Bram van de Sande

PR/nieuwsbrief/commissielid
pr@gsbw.nl
bram.van.de.sande@gsbw.nl

 

 

 Bram.JPG

Tanja Smulders

PR/commissielid
tanja.smulders@gsbw.nl

Tanja.JPG

Martijn van Scheepstal
Commissielid technische zaken
martijn.van.scheepstal@gsbw.nl

Martijn.jpeg

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!